• In English
 • У вихідні на Хрещатику відбудеться традиційний загальноміський шкільний ярмарок
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 12:19

  16 та 17 серпня на Хрещатику (непарна сторона, нижній тротуар від центрального виходу зі станції метро «Хрещатик» - до Бессарабської площі) відбудеться загальноміський шкільний ярмарок, де буде представлено широкий асортимент товарів для учнів. Мешканці столиці матимуть змогу придбати шкільну форму, взуття, портфелі, канцелярське приладдя та багато іншого.

  Крім того, під час проведення планових районних ярмарків сільськогосподарської продукції функціонуватимуть відокремлені місця торгівлі товарами для школярів.

  До у часті у ярмарках залучать підприємства легкої промисловості та фізичних осіб-підприємців з усіх регіонів України. Тож кожен, хто забажає, зможе придбати товари до нового навчального року безпосередніх виробників та дистриб’юторів за найнижчими цінами.

  Слід зауважити, що крім якісних та корисних товарів від українських виробників на відвідувачів чекають розваги. Народні майстри з писанкарства та гончарства проведуть майстер-класи, а дитячі колективи народної творчості радуватимуть своїми виступами.

  Так, 16 серпня з 11:00 до 13:00 відбудеться виступ дитячих колективів народної творчості, організований профільним департаментом.