• In English
 • Керівники підрозділів фінансових розвідок України та Ліхтенштейну обговорять 26 серпня актуальні питання співпраці
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 11:19

  На запрошення Голови підрозділу фінансової розвідки України Ігоря Черкаського 26-27 серпня 2014 року в України перебуватиме делегація фінансової розвідки Ліхтенштейну.

  У Держфінмоніторингу України 26 серпня відбудеться зустріч з Головою ПФР Князівства Ліхтенштейн Даніелем Телесклафом (Daniel Thelesklaf) та його заступником Міхаелем Шоебом (Michael Schoeb) щодо обговорення актуальних питань співпраці у сфері протидії відмиванню брудних коштів та фінансуванню тероризму.

  Під час вказаної зустрічі планується обговорення спільних фінансових розслідувань, налагодження більш тісного співробітництва між Держфінмоніторингом України та ПФР Ліхтенштейну щодо пошуку та блокування активів вкрадених колишнім президентом України Віктором Януковичем, його близькими та пов’язаних із ними особами.

   

  Довідково

  За інформацією ПФР Князівства Ліхтенштейн, в лютому поточного року було розпочато кримінальне переслідування за підозрами в корупції та відмиванню коштів у відношенні колишніх українських високопосадовців та їх родичів. Завдяки ефективній співпраці з ПФР України було заморожено активи 20 українських політиків на суму в 27 млн.  швейцарських франків.