• In English
 • На Донбасі триває розвантаження вантажівок з товарами першої необхідності
  опубліковано 15 серпня 2014 року о 00:36

  До міста Старобільськ, що на Луганщині, із Харкова і Дніпропетровська уже прибули колони вантажівок із товарами першої необхідності для населення, яке перебуває на підконтрольних терористам територіях в Донецькій та Луганській областях. Автомобілі з допомогою, які відправилися з Києва, очікують на місці призначення близько 10:00.

  На даний момент триває розвантаження фур із продовольством і товарами першої необхідності, що прибули з Харкова, на черзі - дніпропетровський вантаж. Після завершення розвантаження весь товар пройде ретельний огляд представниками Міжнародного комітету Червоного Хреста, після чого буде посортований за групами та розподілений серед цивільного населення Донеччини і Луганщини.

  До переліку товарів першої необхідності, які були відправлені на Донбас, входять продукти харчування (овочі, крупи, цукор, борошно, соняшникова олія, консерви, мед, чай), вода, медикаменти, засоби гігієни, товари для дітей тощо.

  Як повідомлялося, за дорученням Уряду України 14 серпня із трьох міст України – Києва, Дніпропетровська та Харкова – відправилася 71 вантажівка із майже 800 тоннами допомоги для жителів Луганщини та Донеччини. Координував доставку вантажу до місця призначення Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

  Напередодні, 13 серпня, Уряд прийняв розпорядження, відповідно до якого на придбання товарів першої необхідності для населення, яке перебуває на підконтрольних терористам територіях в Донецькій та Луганській областях, Державній службі з надзвичайних ситуацій із резервного фонду держбюджету виділено додатково 10 млн. гривень.