• In English
 • Українці продовжують піклуватися, підтримувати та надавати всебічну допомогу захисникам Вітчизни
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 17:57

  На Дніпропетровщині для потреб військовослужбовців батальйонів територіальної оборони передано 60 сучасних акумуляторів для військової техніки.

  Акумулятори, які закуплені за кошти Фонду оборони країни, вже передані до обласного військкомату і будуть використовуватися у бронетранспортерах, бойових машинах піхоти, які беруть участь в АТО.

  Керівники Житомирської облдержадміністрації та представники громадських організацій відвідали населені пункти на сході держави, які були звільнені українськими військовими під час антитерористичної операції, та передали медикаменти, засоби гігієни і продукти харчування учасникам АТО у містах Слов’янськ та Краматорськ.

  Також постійно триває збір гуманітарної допомоги для “крилатих піхотинців” 95 окремої аеромобільної бригади. Щоп’ятниці усі небайдужі громадяни можуть передати десантникам посилки та листи підтримки.

  13 серпня у Житомирі проводили одразу дві акції на підтримку Збройних Сил України. Активісти щосереди пропонують усім охочим хлопчикам та дівчаткам написати листа або намалювати листівку пораненим військовослужбовцям, які зараз проходять лікування та реабілітацію в Житомирському військовому госпіталі. Такі листи та малюнки від дітей області передали військовослужбовцям на передову.

  Підставляє плече допомоги армійцям і патріотично налаштоване населення Чернігівщини. Чергову партію матеріально-технічної допомоги для українських військових відправлено на схід України.  На заклик керівництва обласної ради підтримати армійців відгукнулися ряд підприємств, установ та громадських організацій.