• In English
 • В Одесі обговорили організацію підготовки спеціалістів для Військово-Морських Сил ЗС України
  опубліковано 14 серпня 2014 року о 12:23

  У заході взяли участь директор Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України генерал-майор Ігор Толок, офіцери Генерального Штабу, керівний склад ВМС ЗС України та Одеської національної морської академії.

  Акцентуючи увагу на початку навчально-виховного процесу на нещодавно створеному на базі ОНМА факультеті Військово-Морських Сил, генерал-майор Ігор Толок зазначив, що це питання є дуже важливим, а його реалізація вимагає плідної взаємодії між представниками оборонного відомства та керівництва Одеської національної морської академії.

  З 1 вересня в цьому виші має розпочатися підготовка офіцерських кадрів для українського вітчизняного флоту, і я впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо все можливе, аби з перших днів навчання курсантів для них були створені належні умови для засвоєння військової науки, – підкреслив директор Департаменту військової освіти та науки Міноборони України.

  У супроводі ректора ОНМА Михайла Міюсова він оглянув аудиторії і класи вишу та окремо зосередив увагу на оснащенні навчального корпусу, де в подальшому проходитимуть підготовку курсанти факультету Військово-Морських Сил. Щодо подальшого його оснащення та забезпечення необхідною військово-морською номенклатурою належить виконати великий обсяг робіт.

  – Головне, що в цьому сенсі ми досягли повного порозуміння з ректором ОНМА Михайлом Міюсовим, який висловив зацікавленість щодо розвитку факультету ВМС та запевнив, що зробить все можливе для удосконалення його навчально-матеріальної бази, – наголосив генерал-майор Ігор Толок.

  Окрім цього, під час наради було обговорено питання щодо реалізації ініціативи Міністра оборони України генерал-полковника Валерія Гелетея, яка дає можливість за рахунок держави навчатися на заочній формі та за цивільним профілем у вишах воїнам, котрі отримали поранення в ході проведення антитерористичної операції на сході країни. Якщо серед цієї категорії громадян такі охочі знайдуться, то після проходження ними 23 серпня відбіркової комісії, вони можуть приступити до навчання в ОНМА з 1 вересня поточного року.