• In English
  • НКЦПФР: Роботу над вдосконаленням процедури навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку завершено
    опубліковано 14 серпня 2014 року о 10:06

    Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на своєму плановому засіданні, що відбулося 12 серпня 2014 року, прийняла рішення  «Про внесення змін до рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 22.01.2013 № 61 «Про затвердження Змін до Положення про порядок навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку».

    «Наразі ми фіналізуємо роботу над процедурою вдосконалення системи навчання та атестації фахівців з питань фондового ринку та направляємо відповідний документ на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України. Зауважу, що дане положення було попередньо погоджено Державною службою України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва без зауважень. Маємо надію, що ініціативи Комісії сприятимуть підвищенню ефективності підготовки професійних учасників фондового ринку з урахуванням всіх вимог сьогодення», - повідомила Олена Логвиненко, т.в.о. директора департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

    Нагадаємо, що у зв’язку з нестабільністю політико-економічної ситуації, яка зумовлює оперативні зміни в чинному законодавстві, зокрема щодо особливостей здійснення економічної діяльності на окупованій території України, регулятор ініціював продовжити термін набуття чинності деяких пунктів даного Положення до 1 січня 2015 року. Так, відповідними пунктами передбачається, зокрема, обов’язковість забезпечення навчальним закладом кожного слухача збірником чинних редакцій актів законодавства, а  також надання при укладанні договору з Комісією разом з іншими документами списку зазначених навчальних посібників,  рекомендованих НКЦПФР.