• In English
 • Зі станції Ясинувата сьогодні буде відправлено 10 пасажирських поїздів
  опубліковано 13 серпня 2014 року о 15:14

  Попри значні пошкодження контактної мережі та колій Ясинуватського вузла в результаті обстрілів, сьогодні станція відправляє та приймає поїзди.

  Так, 13 серпня з Ясинуватої планується відправити 10 пасажирських поїздів.  Із них поїзд №70/69 Донецьк - Львів було відправлено у першій половині дня. Також заплановано відправити наступні поїзди:

  №10/9 Донецьк – Москва;

  №126/125 Ясинувата – Київ;

  №92/91 Ясинувата – Одеса;

  №37/38 Донецьк – Київ;

  №47/48 Донецьк – Севастополь;

  №78/77 Маріуполь – Москва;

  №84/83 Москва – Київ;

  №342/341 Ясинувата – Сімферополь;

  №144/143 Донецьк – Санкт-Петербург.

  Для підвезення пасажирів із Донецька до Ясинуватої спеціально сформовано приміський поїзд із 4-х вагонів.

  «Сьогодні спостерігається великий попит на квитки, щоб виїхати із Донецького регіону. Залізничники забезпечують підвезення людей до станції приміським рухомим складом. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб із Донецька чи Ясинуватої вивезти людей», -  зазначив заступник генерального директора Віталій Жураківський.

   Відправлення пасажирських поїздів далекого прямування здійснюватиметься зі станції Ясинувата через ділянку Костянтинівка - Слов'янськ - Лозова. Виняток становить поїзд №584 Маріуполь - Київ, який відправляється з Маріуполя і прямує за маршрутом Волноваха – Камиш – Зоря - Запоріжжя.

  Через бойові дій можливі деякі затримки пасажирських поїздів при відправленні. Залізничники просять пасажирів слідкувати  за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про всі зміни в графіка руху поїздів.

  Приміські поїзди Донецької залізниці курсують на ділянках:

  в Донецькій області: Маріуполь - Волноваха, Волноваха - Бердянськ, Авдіївка - Красноармійськ - Чаплине, ЯсиноватаяКонстантиновкаКраматорскСлавянск - Красный Лиман;

  в Луганській області: Родакове - Луганськ, Сентянівка - Родакове, Комунарськ - Родакове.

  Залізничники у небезпечних умовах відновлюють інфраструктуру, готують до рейсів рухомий склад тощо. За період бойових дій при виконанні своїх службових обов'язків травмовано десятеро працівників Донецької залізниці, у тому числі одного із них -  смертельно.