• In English
 • Володимир Гройсман представив колективу Держагентства з питань е-урядування новопризначеного керівника
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 14:01

  Електронне урядування є надзвичайно важливим елементом системи управління державою, в тому числі і в сфері надання послуг громадянам. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман. Сьогодні він представив колективу Державного агентства з питань електронного урядування України новопризначеного керівника Олександра Риженка.

  «Олександр Риженко - принциповий та вимогливий керівник, діяльність якого спрямована на досягнення високого рівня виконання завдань. Він має високий фаховий рівень і досвід керівної та організаторської роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування», - сказав Володимир Гройсман.

  Він наголосив, що сьогодні завдання Агентства полягає у тому, щоб максимально якісно та швидко розвинути систему електронного урядування, сформувати в цій сфері чітку, зрозумілу державну політику.

  «Прогресивні технології - це не тільки сучасний підхід до урядування. Насамперед, вони здатні максимально оптимізувати усі процеси, які відбуваються в системі управління, підвищити його якість і, звісно, зменшити витрати держави у цій сфері», - сказав Володимир Гройсман. Він побажав колективу Агентства стати найкращим в Україні та добрим помічником держави у впровадженні нею якісних перетворень в країні.

  У свою чергу Олександр Риженко зазначив, що Агентство буде у певній мірі об’єднуючим органом, який забезпечить координацію як в сфері інформатизації, так і в забезпеченні адміністративних процесів у державі.

  «Це взаємодія інформаційних ресурсів, робота з впровадження електронних послуг для громадян, координація центральних органів влади, які сьогодні мають функції, пов’язані з інформатизацією», - сказав голова Держагентства. 

   

  Довідково

  Олександр Володимирович Риженко народився 26 травня 1979 року.

  У 2003 році закінчив Вінницький державний технічний університет та отримав кваліфікацію інженера-системотехніка. У 2009 році закінчив Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету та отримав кваліфікацію  магістра з адміністративного менеджменту, менеджера з адміністративної діяльності.

  Трудову діяльність розпочав у 2002 році старшим програмістом товариства з обмеженою відповідальністю «Буква-Вінниця».

  З 2006 року по 2014 рік - завідувач відділу комп’ютерного та технічного забезпечення апарату Вінницької міської ради та її виконкому, начальник управління комп’ютеризації та телекомунікацій, директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради.

  З квітня 2014 року - начальник Управління інформаційних технологій та електронного урядування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

  6 серпня 2014 року Кабінет Міністрів України призначив Олександра Риженка  Головою Державного агентства з питань електронного урядування України (розпорядження №690-р).