• In English
 • Звернення Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Собору Єпископів Української Православної Церкви
  опубліковано 13 серпня 2014 року о 09:00

  Всечесні Владики!

   

  З нагоди початку роботи Собору єпископів Української Православної Церкви прийміть вітання і запевнення в тому, що Уряд України і надалі послідовно відстоюватиме принцип свободи совісті та захищатиме фундаментальні права людини.

  Ваш Собор відбувається у час, коли український народ став на захист своєї Вітчизни від зовнішньої агресії і терористичних нападів, коли щодня за наше майбутнє гинуть на полі бою кращі сини і доньки України. У ці дні суспільство звертається до Церкви за духовною підтримкою, за зміцненням в надії, за благословенням на опір ворогу.

  Громадськість очікує від своїх церковних проводирів жертовності та моральної досконалості, патріотизму, виважених, але рішучих дій заради згуртування суспільства, звільнення наших земель від окупантів і повернення українців до мирної творчої праці. 

  На вас, єпископів, які зібралися в Києві з цілої України, покладається особлива місія – обрання нового Митрополита Київського, який продовжуватиме справу тих Київських митрополитів, які мріяли бачити нашу країну незалежною і квітучою, а її Православну Церкву – єдиною і гідно представленою у Вселенському Православ’ї.

  Бажаю Отцям Собору рясних Божих благословень, глибокої мудрості і високої відповідальності.

   

  З повагою

  Прем’єр-міністр України                                                                 Арсеній Яценюк