• In English
 • Держекоінспекція у Полтавській області налагодила співпрацю з вищими навчальним закладами
  опубліковано 12 серпня 2014 року о 11:47

  З метою набуття практичного досвіду молодих спеціалістів екологів, Державна екологічна інспекція у Полтавській області забезпечує проходження практики для студентів за спеціальністю «Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування».

  Зараз при Держекоінспекції у Полтавській області  проходять виробничу практику студенти Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна,  Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Студентам створені необхідні умови безпечної роботи, надана можливість ознайомитись з практичною щоденною роботою Держекоінспекції.

  Зокрема, студенти-практиканти поглиблено вивчають законодавство про використання та охорону земель, лісів, зелених насаджень, закони про використання, охорону і відтворення рослинного світу. Застосовують на практиці нормативно-правові документи для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів, Методику визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства, розраховують розмір шкоди внаслідок незаконної порубки дерев відповідно до Такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу.

  Зазначимо, що фахівці такого профілю необхідні на різних підприємствах, адже вони можуть працювати в якості інженерів-екологів підприємства, керівників екологічних служб, експертів на підприємствах, у державних структурах екологічного управління.