• In English
 • Укрморрічінспекція запровадила он-лайн калькулятор розрахунку вартості адміністративних послуг
  опубліковано 11 серпня 2014 року о 18:22

  Спеціалісти Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті розробили он-лайн калькулятор вартості адміністративних послуг, що надаються у сфері морського та річкового транспорту, який вже працює на сайті Укрморрічінспекції.

  Перейти до обчислень можна, натиснувши відповідний банер у лівій частині головної сторінки сайту Укрморрічінспекції (http://sismit.gov.ua) або за посиланням http://www.sismit.gov.ua/vartist-administratyvnyh-poslug.aspx.

  Он-лайн калькулятор дозволяє користувачам самостійно розрахувати вартість адміністративних послуг за здійснення реєстраційних дій у Судновій книзі України та Державному судновому реєстрі України, обираючи ключові параметри із запропонованих системою. Процес розрахунку містить підказки та посилання на важливі роз’яснення, що стосуються таких послуг, а також реквізити для сплати. Для точності розрахунку необхідно вказати актуальний курс іноземної валюти, офіційно встановлений Національним банком України на момент сплати.

  Наприклад, щоб в режимі реального часу самостійно дізнатися, скільки коштуватиме реєстрація судна, потрібно обрати необхідну послугу та вказати ключові параметри цього судна. Для великих суден ввести кількість одиниць валової місткості судна, визначену в його обмірному свідоцтві або документі, що його замінює, та вибрати тип (категорію) судна, що теж впливає на ставку збору. Калькулятор врахує ставки збору за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України, передбачені у додатку до пункту 10 Положення про збір за реєстрацію суден у Державному судновому реєстрі України і Судновій книзі України у доларах США за 1 одиницю валової місткості судна. Також потрібно вказати вік судна, адже ставки збору враховують такі коефіцієнти: 0,8 для суден віком до 5 років; 1,0 для суден віком понад 5, але до 10 років; 1,2 для суден віком понад 10 років. При реєстрації суден у Судновій книзі України ставки збору залежать також і від довжини судна: до 2,5 м – коефіцієнт дорівнює 0,1; до 3,5 м – 0,2; до 4,5 м – 0,3; до 5,5 м – 0,4; до 6,5 м – 0,5; до 7,5 м – 0,6.

  Використання он-лайн-калькулятора сприятиме покращенню якості надання адміністративних послуг, зниженню можливих потенційних корупційних чинників і скороченню витрати часу споживачами адмінпослуг.