• In English
  • До уваги пасажирів! Змінено маршрути прямування поїздів східного напрямку
    опубліковано 10 серпня 2014 року о 14:43

    У зв’язку з пошкодженням інфраструктури та з метою забезпечення безпеки руху змінено маршрут прямування поїздів східного напрямку.

    Зокрема, станом на 10 серпня поїзд № 69 Маріуполь – Донецьк – Львів відправляється зі станції Донецьк. Поїзд № 341 Ясинувата – Сімферополь відправляється із Донецька та курсує зміненим маршрутом через ділянку Ясинувата – Костянтинівка – Слов'янськ – Лозова. Поїзд №84 Маріуполь – Київ для мешканців Донецька відправляється із Донецька по своєму маршруту. Для мешканців Маріуполя і Волновахи призначено окремий поїзд, який прямуватиме до Києва через Волноваху, Камиш-Зорю та Запоріжжя.

    З метою забезпечення безпеки залізничники вимушені в оперативному порядку коригувати графік руху поїздів, а іноді й маршрут їх прямування, що призводить до затримки поїздів, як по відправленню, так і по прибуттю. При плануванні поїздки звертайтеся за уточненням інформації в залізничні каси і довідкові служби вокзалів, а також слідкуйте за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне оповіщення про усі зміни у графіку руху поїздів. Донецька залізниця вживає усіх заходів для забезпечення безпеки пасажирських перевезень.