• In English
 • Міністр оборони зустрівся з воїнами 72 окремої механізованої бригади
  опубліковано 10 серпня 2014 року о 14:38

  Під час зустрічі з воїнами 72 окремої механізованої бригади Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей наголосив: «Кожен з військовослужбовців 72 бригади, хто залишився вірним Присязі та виконав свій обов’язок, буде представлений до державної нагороди або відзнаки Міністерства оборони України». Він зустрівся з бійцями одразу просто з маршу. Вони виснажені, але незломлені. Справжні Герої – вони втримували державний кордон, відтягли на себе чималі сили терористів, стримували колони бронетехніки кремлівських найманців та забезпечили таким чином умови для наступальної операції Збройних Сил України на інших напрямках. Як один з результатів операціївзяття стратегічних висот, які дозволяють нам сьогодні контролювати даний сектор.

  «Особливо хотів би відзначити командира одного з батальйонів бригади майора Михайла Драпатого та начальника штаба бригади підполковника Івана Гараза, які разом зі своїми бійцями попри все тримали оборону під ударами російської реактивної артилеріїнаголосив Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей.

  «Кожен з військовослужбовців 72 бригади, хто залишився вірним Присязі та виконав свій обов’язок, буде представлений до державної нагороди або відзнаки Міністерства оборони України. Найближчим часом бригада буде доукомплектована, забезпечена озброєнням та технікою, посилена бойовими офіцерами. Після проходження необхідної медичної та психологічної реабілітації, солдати та офіцери бригади будуть направлені на ротаційній основі у відпустки,» ­ – сказав Міністр оборони Валерій Гелетей.

   Він також додав, що не буде проблем з доукомплектацією частинискільки менш, аніж через годину, понад сто військовослужбовців 17 батальйону територіальної оборони, який розташований неподалік, звернулися до нього з проханням перевести їх до складу бригади.