• In English
 • Колективу Державного агентства України з питань кіно представили нового керівника
  опубліковано 09 серпня 2014 року о 18:08

  Колективу Державного агентства України з питань кіно офіційно представили новопризначеного керівника – Пилипа Іллєнка. За словами Міністра культури України Євгена Нищука, ця посада є надзвичайно важливою, хоч і дуже непростою, з огляду на час, у якому нині змушена жити Україна та функціонувати українська культурна галузь. 

  «Це не велике щастя стати на чолі агентства у такий час – це велика відповідальність. Відповідальність за кожен крок і кожну дію. – сказав Євген Нищук. Ця посада дійсно є високою, але зараз вона у страшній залежності від ситуації в Україні, в тому числі – фінансової. Але, переконаний, Міністерство культури та Держкіно будуть однодумцями і, спільними зусиллями, ми зможемо втримати українське кіно і, в подальшому , дати йому нове дихання та розвиток».

  Пилип Іллєнко подякував колективу за довіру та висловив сподівання у підтримці. Голова Держкіно запевнив - докладе зусиль, аби шукати, з огляду на ситуацію в країні, нестандартні рішення щодо розвитку та промоції українського кіно.

  «Ті часи, які переживає зараз наше кіно і наша країна взагалі - найскладніші за 23 роки нашої Незалежності. – наголосив Пилип Іллєнко. Але, попри все, разом ми маємо виконувати нашу головну функцію, а саме розвивати національний кінематограф. Саме кіно має стати нашою потужною мистецькою зброєю. Адже, та ситуація, яку переживає Україна на Півдні та Сході – не в останню чергу є наслідком нехтування українською культурою. Нині я усвідомлюю свою відповідальність і готовий працювати у команді».

  Також Пилип Іллєнко підкреслив, що з огляду на широкий резонанс у суспільстві і, зокрема, у професійній спільноті, та задля концентрації роботи саме у Держкіно він полишає партійну діяльність, складає депутатські повноваження та припиняє продюсерську роботу. 

  Нагадаємо, Пилипа Юрійовича Іллєнка призначено Головою Державного агентства України з питань кіно Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 691-р. Відповідне рішення було опубліковане на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.