• In English
 • Держінвестпроект запропонував законодавчі зміни для покращення роботи "єдиного вікна"
  опубліковано 08 серпня 2014 року о 12:23

  Держінвестпроект підготував пропозиції до проекту ЗУ «Про внесення змін до Закону України “Про підготовку та реалізацію інвестиційних проектів за принципом “єдиного вікна”», який ініціювало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, – повідомляє прес-служба Агентства.

  За словами директора департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василя Федюка, у разі прийняття цього законопроекту буде оптимізовано термін видачі документів, необхідних для реалізації інвестиційного проекту. Крім того, запропоновані зміни врегулюють питання взаємодії регіональних центрів із державними органами влади для отримання цих документів.

  «Власне Закон набрав чинності вже більше трьох років тому. Проте застосування механізму «єдиного вікна» у форматі, який визначений Законом, не лише не приносить бажаних результатів у процесі залучення інвестицій, а й створює додаткові бар’єри для його учасників», – зазначив В. Федюк. Він додав, що пропозиції Держінвестпроекту сформовані на основі провідних світових практик, у них враховано напрацювання Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для України, зауваження регіональних центрів, місцевих органів виконавчої влади, бізнесу та інвесторів.

  «До підготовки законодавчих змін ми залучали фахівців, які мають практичний досвід супроводу інвесторів. Вони прагнуть досягнути максимального ефекту від запровадження нових підходів до “єдиного інвестиційного вікна”», – наголосив В. Федюк.