• In English
 • Обрано новий склад Громадської ради при Міненерговугілля України
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 18:35

  7 серпня у приміщенні Міненерговугілля відбулись установчі збори для формування нового складу Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України.  Участь у зборах узяли 40 представників інститутів громадянського суспільства. До списку для голосування включено 44 представники громадських організацій та об’єднань згідно з поданими документами, які попередньо розглянула Ініціативна група з формування нового складу Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, очолювана радником Міністра Татариновим А.А.

  На початку зборів заслухано звіт Голови Громадської ради при Міненерговугілля, Героя України Поташника С.І. Він розповів про результати роботи Громадської ради, наголосивши на активній позиції громадськості у розв’язанні проблем паливно-енергетичного комплексу, та подякував колегам за плідну роботу.

  Від Міністерства зачитано привітання Міністра Юрія Продана з важливою подією, в якому дано позитивну оцінку роботі попереднього складу Громадської ради та висловлено сподівання на подальший конструктивний діалог із громадськістю з питань роботи галузі.

  «Ми вітаємо намір сформувати при Міністерстві громадський орган, налаштований на співпрацю з Міненерговугілля України для:

  впровадження гарантованої соціальної політики в державі;

  проведення громадської експертної оцінки ефективності й можливих наслідків прийнятих владою рішень, ініціатив і законопроектів;

  налагодження діалогу між Міненерговугілля України з профільними експертними інститутами громадянського суспільства;

  - використання накопиченого професійного досвіду у сфері паливно-енергетичного комплексу;

  - запобігання корупції та досягнення прозорості у роботі галузі», - йшлося у привітанні.

  Висловлено також  переконання, що фаховий склад представників громадських організацій дозволить новоутвореній Громадській раді розглядати проблемні питання ПЕК державного рівня та формувати консолідовану громадську думку.

  За активну роботу, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення питань розвитку паливно-енергетичного комплексу від Міністерства було нагороджено голову Громадської ради Поташника С.І. Почесною грамотою Міністерства.

  За підсумками голосування до складу Громадської ради обрано 44 представники інститутів громадянського суспільства. Головою Громадської ради одноголосно обрано Героя України Поташника С.І.