• In English
 • До прокуратури передано понад 450 матеріалів, у яких фігурують працівники міліції
  опубліковано 07 серпня 2014 року о 16:28

  За останній час службою внутрішньої безпеки МВС України до прокуратури для прийняття процесуальних рішень передано понад 450 матеріалів, у яких фігурують працівники міліції. Про це повідомив начальник Департаменту внутрішньої безпеки МВС Василь Боднар.

  За його словами, на даний час до кримінальної відповідальності притягуються більше 300 співробітників міліції, і цей процес триває.

  Як повідомив Василь Боднар, до обвинувачених застосовуються різні запобіжні заходи – і тримання під вартою, і домашній арешт.

  «Щодо багатьох із них прокурорами приймаються рішення через суди про відсторонення від виконання службових обов`язків», - наголосив начальник Департаменту внутрішньої безпеки.

  Говорячи про злочини, які інкримінуються правоохоронцям, що потрапили в поле зору CВБ, Василь Боднар зазначив, що до службових злочинів (перевищення службових повноважень, хабарі) додалися і суто кримінальні - створення і участь в незаконних військових формуваннях, участь в розбійних нападах, пограбуваннях, розбоях.