• In English
  • Для зменшення споживання природного газу на Рівненщині запропоновано відводити землі під видобуток торфу
    опубліковано 06 серпня 2014 року о 10:44

    У Рівненській області для видобування торфу місцевому виробникові торф’яних напівбрикетів – державному підприємству «Рівнеторф», яке входить до складу державного концерну «Укрторф», у постійне користування передано земельні ділянки площею 107,5 га на території Пісківської сільської ради Костопільського району. Про це повідомила начальник управління землеустрою Головного управління Держземагентства в області Лариса Вакульчук під час обговорення питання відведення земель для видобування торфу.

    За її словами, іншим підприємствам та організаціям для цих потреб надано 1,5 тисячі гектарів земель на території Дубенського, Дубровицького, Острозького та Рокитнівського районів.

    Переходити на альтернативні джерела енергії запропонували фахівці управлінь та відомств на нараді в облдержадміністрації. Для Рівненщини таким джерелом може стати торф, покладами якого багаті землі області. На її території знаходиться близько 350 млн. тонн покладів цієї корисної копалини, а це – 20% загальноукраїнських запасів.