• In English
 • Гендиректор Укрзалізниці та Міністр інфраструктури інспектують відновлювальні роботи на Донеччині
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 15:35

  Генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк та Міністр інфраструктури Максим Бурбак здійснили чергову інспекційну поїздку у Донецьку область, де перевірили хід відновлення залізничної інфраструктури у Слов’янську та Красному Лимані.

  У Слов’янську Максим Бурбак та Борис Остапюк разом із представниками місцевої влади відвідали залізничний вокзал, де 18 липня закінчилися відновлювальні роботи, та школу-інтернат для дітей-сиріт. Вони позитивно оцінили роботу будівельно-монтажних підрозділів, які оперативно відремонтували пошкоджені перон вокзалу, фасад будівлі, покрівлю, замінили склопакети. Сьогодні вокзал Слов’янська обслуговує пасажирів у звичному режимі.

  Під час перебування у місцевій школі-інтернаті для дітей-сиріт Міністр інфраструктури доручив залізничникам до кінця літа відновити пошкоджені приміщення цього навчально-виховного закладу. Генеральний директор Укрзалізниці також дав кілька розпоряджень стосовно виконання ремонтних робіт.  Борис Остапюк запропонував пофарбувати покрівлю школи-інтернату у кольори національної символіки: синьо-жовті кольори формуватимуть почуття патріотизму у дітей. Нині у школі-інтернаті Слов’янська  перебуває близько 300 вихованців, але заклад готовий  прийняти майже 500 дітей.

  Інші соціальні об’єкти Слов’янська, зокрема школи та дитсадки, місцевій владі допомагатиме відновлювати Держспецтрансслужба. У супроводі  голови Адміністрації Держспецтрансслужби Миколи Малькова Міністр інфраструктури та Гендиректор Укрзалізниці поблизу Слов’янська оглянули наведений механізований міст через річку Казенний Торець, завдяки якому відновлено транспортне сполучення на напрямку Харків – Ростов-на-Дону.

  Потім Борис Остапюк та Максим Бурбак поїхали до Красного Лиману – тут планують відвідати залізничний вокзал і відомчу лікарню, де тривають відновлювальні роботи.