• In English
 • Прикордонники Південного регіонального управління проводять заходи з посилення охорони державного кордону
  опубліковано 05 серпня 2014 року о 12:40

  З метою висвітлення заходів з посилення охорони та оборони державного кордону на Придністровському сегменті українсько-молдовського кордону,  Південним регіональним управлінням Держприкордонслужби буде організовано виїзд представників ЗМІ на ділянку Котовського прикордонного загону.

  Під час заходу представникам мас-медіа буде презентовано та  надано інформацію щодо організації служби та практичного застосування резервів на найбільш загрозливих напрямках, здійснення  спільного  патрулювання на одному з блокпостів прикордонниками та військовослужбовцями   батальйону територіальної оборони, використання прикордонниками безпілотних літальних апаратів, обладнання інженерних споруд та облаштування ділянки кордону тощо.

  Також у ході заходу передбачено надання коментарів на ділянці кордону керівника відділу прикордонного контролю Південного регіонального управління, а по прибутті до Одеси – начальника Південного регіонального управління Дежприкордонслужби України.

  Збір представників ЗМІ та виїзд відбудеться  6 серпня о 7.00 від будівлі Південного регіонального управління Держприкордонслужби,  за адресою  м. Одеса, вул. Жуковського 1.

  З питань акредитації участі та з метою підговки відповідного транспорту звертатися  до сектору з питань взаємодії із ЗМІ Південного регіонального управління підполковника Олександра Яковенко за тел. 098-58-58-947.