• In English
 • Міжнародна група експертів з розслідування катастрофи Boeing-777 повернулась на базу дислокації у Соледарі
  опубліковано 04 серпня 2014 року о 20:52

  Сьогодні міжнародній групі експертів, через блокування терористами руху колони протягом певного періоду, вдалося попрацювати на місці падіння літака Boeing 777 короткий проміжок часу – близько півтора годин. Було проведено пошукову операцію у шести квадратах в районі населених пунктів Красний Луч, Петропавлівка, Московське. Знайдені особисті речі та документи загиблих (паспорти і фотоальбоми). На місце виїжджали 18 автомобілів та 124 експерти. Зараз група експертів з розслідування катастрофи Boeing 777 повернулась на базу дислокації у Соледарі.

  Також сьогодні літаком з міжнародного аеропорту Харків до Королівства Нідерланди було відправлено контейнери з фрагментами тіл та особистим речами загиблих пасажирів, що були знайдені експертами протягом п’ятниці (01.08.14) та суботи (02.08.14), а також матеріал ДНК та особисті речі , які деякий час знаходилися у морзі Донецька.

  На завтра, 5 серпня, заплановано черговий виїзд автоколони з міжнародними експертами, що попередньо складатиметься зі 116 експертів  та 14 транспортних засобів (експерти Голландії – 66 осіб, Австралії – 37 осіб та Малайзії – 13 осіб).

  Передача відповідальності за супроводження колони до представників ДНР буде організована в північно-східній частині Дебальцеве. Під час всієї операції у згаданому районі не буде жодних переміщень військ або стрільби з боку Збройних Сил України.

  Під час виконання усіх завдань міжнародної групи експертів в радіусі 20 км навколо місця катастрофи буде застосовуватися режим припинення вогню.

   

  Державна комісія з розслідування катастрофи літака Boeing-777 «Малайзійських авіаліній»