• In English
 • До патрулювання у столиці залучать бійців спецбатальйонів МВС "Київ-1" та "Київ-2"
  опубліковано 04 серпня 2014 року о 19:54

  Покращити оперативну обстановку у місті дав доручення Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Киян та гостей міста просять своєчасно повідомляти про відомі їм правопорушення, аби міліція мала змогу оперативно та адекватно на них реагувати. Про це керівник столичної міліції Олександр Терещук повідомив, коментуючи факт затримання чоловіка за побиття ним іноземця у центрі столиці.

  За словами Олександра Терещука, сьогодні оперативна обстановка у Києві є нелегкою, адже наразі там фіксується багато злочинів, особливо у центральній частині міста. Серед них зафіксовані і тяжкі злочини – грабунки, розбійні напади.

  Зокрема, 4 серпня о 05.20 до чергової частини міліції Києва надійшло повідомлення про те, що в центрі міста б’ють іноземця та вимагають у нього гроші. За 3 хвилини на місце події прибула оперативна група міліції, яка затримала зловмисника. Ним виявився молодик, який жив на Майдані Незалежності і одночасно з цим учиняв подібні правопорушення.

  За фактом протиправних дій зловмисника стосовно іноземця відкрито кримінальне провадження. Наразі грабіжника затримано, він очікує рішення суду.

  Аби протидіяти подібним злочинам, керівництво столичної міліції створило групи для оперативного реагування на повідомлення про правопорушення. До їх складу входять працівники підрозділів міліції Києва, а також спеціальних підрозділів «Київ-1», «Київ-2» та ін..

  «За вказівкою Міністра внутрішніх справ вся міліція – спеціальні підрозділи, дільничні інспектори, апарат Управління – виведені на вулиці. Вони працюють по охороні громадського порядку», – наголосив Олександр Терещук.

  Він закликав громадян  своєчасно інформувати правоохоронців про кожне правопорушення, аби міліція могла адекватно реагувати на такі повідомлення.