• In English
 • Новостворена Рада з кадрових питань Державної фіскальної служби України розпочала роботу
  опубліковано 04 серпня 2014 року о 18:35

  1 серпня 2014 року за участю Голови ДФС Ігоря Білоуса проведено перше установче засідання Ради з кадрових питань Державної фіскальної служби України, яку створено наказом ДФС України від 30.07.2014 № 21 «Про Раду з кадрових питань ДФС України». До складу Ради увійшли представники громадськості та бізнесу.

  «Рада з кадрових питань ставить собі на меті забезпечити прозору процедуру відбору кандидатів на вищі керівні посади, а також сприяти залученню найкращих професійних кадрів до роботи у ДФС України. Не зникло з порядку денного, на жаль, й питання боротьби з корупцією, в тому числі всередині податкового відомства. Та врешті-решт, імідж податківців в очах платників податків повинен бути остаточно змінений», - зазначила голова Ради, віце-президент Міжнародної громадської організації «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів» Олена Макеєва.

  На першому етапі роботи комісії передбачено провести відбір кандидатів на посади начальників Головних управлінь в областях, місті Києві та митниць ДФС.

  «Принципово змінено підхід до відбору кандидатів на вищі керівні посади. Фокус нашої уваги – це перспектива. Ми чекатимемо від потенційних кандидатів на вищі керівні посади їхніх особистих поглядів щодо перспектив розвитку ДФС України та побудови відкритого діалогу між бізнесом і владою», - підкреслила Олена Макеєва.

  У ході засідання було прийнято низку рішень та затверджено деякі установчі документи, а саме:

  - «Положення про Раду з кадрових питань Державної фіскальної служби України»;

  - «Перелік інформації про кандидатів на керівні посади в територіальних органах ДФС, яка використовується Радою під час прийняття рішень»;

  «Процедуру відбору та оцінювання кандидатів».

  Отримання документів від кандидатів на посади начальників Головних управлінь та митниць ДФС передбачено здійснювати протягом десяти календарних днів з дня оголошення про початок їх приймання.

  Оголошення буде розміщено на офіційному веб-порталі та доведено до громадськості через центри обслуговування платників податків та офіційне видання ДФС України «Вісник Міністерства доходів і зборів України».

  На завершення засідання, члени Ради висловили впевненість, що за допомогою громадськості та бізнесу вдасться забезпечити комплектування керівних посад органів державної фіскальної служби патріотичними та перспективними фахівцями, що забезпечать розбудову нашої держави.