• In English
 • Вищі медичні навчальні заклади почали оприлюднення списків рекомендованих на місця державного замовлення
  опубліковано 04 серпня 2014 року о 16:36

  1 серпня вищі медичні та фармацевтичні навчальні заклади I – IV рівнів акредитації, окрім Донецького національного медичного університету ім. М.Горького і Луганського державного медичного університету та медичних коледжів і училищ Донецької та Луганської областей, завершили прийом заяв про вступ від абітурієнтів та сформували рейтингові списки вступників, які рекомендовані на навчання за кошти державного замовлення.

  Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році рейтингові списки вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднені усіма вищими навчальними закладами після 12.00 години 2 серпня шляхом розміщення на інформаційних стендах приймальних комісій та веб-сайті кожного вищого навчального закладу.

  Інформування громадськості про обсяг державного замовлення, вартість навчання за напрямами (спеціальностями), зарахування до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації здійснюється інформаційною системою «Конкурс» http://www.vstup.info .

  Відповідно до чинного законодавства після цього в абітурієнтів буде три дні (до 18.00 год. 4 серпня) для того, щоб подати оригінали документів у той вищий медичний або фармацевтичний навчальний заклад, який рекомендував їх до зарахування.

  Другий оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 5 серпня. З нього будуть виключені абітурієнти, які у встановленому порядку не подали до приймальних комісій оригінали своїх документів у визначений час.

  Коригування списку рекомендованих до зарахування здійснюється під час вибору вступниками місця навчання з одночасним внесенням відповідних відомостей до Єдиної державної електронної бази освіти згідно з вимогами пункту 1 розділу XVII Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році (зі змінами).

  Другий строк вибору вступниками місця навчання відповідно до другого оновленого рейтингового списку закінчується о 18.00 годині 7 серпня.

  Третій оновлений список рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 12.00 години 8 серпня. З нього будуть виключені абітурієнти, які у встановленому порядку не подали до приймальних комісій оригінали своїх документів у визначений час.

  Третій строк вибору вступниками місця навчання закінчується о 18.00 годині 10 серпня.

  Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2014 році зарахування вищими навчальними закладами вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти відбувається:

  - за державним замовленням не пізніше 15.00 години 11 серпня;

  - за кошти фізичних та юридичних осіб (за умови виконання державного замовлення відповідного напряму (спеціальності)) не пізніше 18 серпня.

  Зазначимо, що усього станом на 12.00 год. 1 серпня до вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів IV рівня акредитації було зареєстровано 114 387 заяв від 36 673 абітурієнтів, що складає 5,47% від загальної кількості заяв, що за інформацією МОН України надійшли до Єдиної державної електронної бази освіти (2 093 065 заяв від 597 323 абітурієнтів станом на 1 серпня).