• In English
 • На території катастрофи Boeing-777 робота міжнародної місії йде за планом, експерти продовжують знаходити залишки тіл і особисті речі загиблих
  опубліковано 02 серпня 2014 року о 20:59

  1 та 2 серпня на місці падіння літака Boeing-777 «Малайзійських авіаліній» у повному обсязі проводилася робота команди міжнародних експертів під головуванням Нідерландів. Усі необхідні пошукові та слідчі дії відбувались за планом і без суттєвих інцидентів, які могли б вплинути на хід роботи. Це підтверджено всіма сторонами, що беруть участь у розслідуванні.

  За два дні було знайдено декілька решток тіл, що не були вивезені раніше. Усі залишки були поміщені в спеціальний транспортний засіб – рефрижератор для перевезення до Харкова, який є логістичним центром розслідування. Там голландські, австралійські та малайзійські експерти проведуть попереднє сканування залишків тіл. Це сканування здійснюватиметься таким же чином, як це було зроблено з рештками тіл, відправлених до Нідерландів раніше.

  З 2 серпня база міжнародних експертів, які проводять дослідження, перемістилася значно ближче до місця падіння літака. Відтепер експерти мають більше часу для пошукової роботи та слідчих дій.

  Як повідомлялося, місія і надалі розширюватиметься. У понеділок, якщо ситуація з безпекою дозволятиме, п'ять команд, що складаються з 20 експертів кожна, будуть брати участь у пошукових та слідчих заходах. То ж з цього моменту місія працюватиме на повну силу.

   

  Державна комісія з розслідування катастрофи літака Boeing 777 «Малайзійських авіаліній»