• In English
 • Укрзалізниця безкоштовно перевезла із зони АТО понад 2,1 тис. пасажирів
  опубліковано 01 серпня 2014 року о 16:16

  Залізничники продовжують перевозити поїздами людей із небезпечної території Сходу України. На сьогодні Укрзалізниця за замовленнями Міжвідомчого координаційного штабу безкоштовно перевезла із Донецької та Луганської областей 2136 пасажирів.

  Про це під час брифінгу в Кризовому медіа-центрі повідомив начальник управління аналітики управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв.

  За його словами, пошкодження залізничної інфраструктури на Сході України вплинуло на зменшення обсягів перевезень не лише вантажів, а й  пасажирів. Так, Донецька залізниця у першому півріччі перевезла на 15% менше пасажирів, ніж за відповідний період минулого року.

  Загалом, за повідомленням Миколи Топчієва, на залізницях України за 6 місяців перевезено на 9% пасажирів менше, порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

  Довідково:

  У зв’язку з анексією Криму та загостренням політичної ситуації в південно-східних регіонах країни були відмінені або обмежені окремі маршрути прямування пасажирських поїздів у напрямку Донецька, Луганська і Криму, у зв’язку з чим пасажирообіг у внутрішньодержавному сполученні зменшився на 41,1%.