• In English
 • Залізничники відновили на Сході майже 70 об'єктів колійного господарства та 25 км контактної мережі
  опубліковано 01 серпня 2014 року о 15:53

  Попри складні та небезпечні умови, залізничники забезпечують рух поїздів, відновлюють пошкоджені об’єкти залізничної інфраструктури. Про це в ході брифінгу в Кризовому медіа-центрі повідомив начальник управління аналітики управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв.

  За його словами, залізничники вже відновили 66 об’єктів колійного господарства із 90 пошкоджених – на 1 млн. грн. За тимчасовою схемою відбудували 6 штучних споруд на суму 1,6 млн. грн. Також енергетики відновили значну частину пристроїв електропостачання. Зокрема, частково відбудували 25 км пошкодженої контактної мережі із майже 30 км, виведених із ладу, та 3,2 км повітряних ліній. Ці роботи обійшлися у 20,9 млн. грн.

  «Залізничники роблять усе можливе для відновлення інфраструктури та забезпечення руху поїздів», - наголосив Микола Топчієв.

  Він розповів, що загалом унаслідок бойових дій упродовж травня-липня 2014 року на Донецькій, Придніпровській та Південній залізницях пошкоджено понад 166 об’єктів залізничної інфраструктури. За попередніми підрахунками, збитки залізниць від терористичних актів по основних господарствах галузі склали близько 300 млн. грн.

  За словами Миколи Топчієва, залізничники роблять свою справу, і навіть попри небезпеку. «Починаючи з травня, під час виконання своїх службових обов’язків було травмовано шестеро залізничників і один загинув, - це сталося у результаті обстрілів», - повідомив він. Серед поранених – стрільці воєнізованої охорони, складач поїздів, монтер колії, помічник машиніста електропоїзда та сторож. Поранені залізничники пройшли лікування в галузевих медичних закладах. Сім’ї машиніста електропоїзда, який загинув під час артилерійського обстрілу, виділена фінансова допомога від залізниці  та моторвагонного депо.