• In English
  • Землевпорядники Херсонщини передали у власність учасникам АТО 10 земельних ділянок
    опубліковано 01 серпня 2014 року о 10:16

    Головне управління Держземагентства у Херсонській області на виконання доручення Голови Держземагентства України Сергія Рудика видало 10 наказів про передачу у власність учасникам АТО земельних ділянок загальною площею 10 га для ведення особистого селянського господарства. Разом з тим надано 46 дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільгосппризначення площею 59,9 га військовослужбовцям та дружині загиблого під час антитерористичної операції жителя м. Каховки.

    Крім того, органи місцевого самоврядування області прийняли рішення про надання дозволів на розробку документації із землеустрою щодо відведення 5 військовослужбовцям земельних ділянок площею 0,69 га під житлове будівництво. Усього до місцевих рад на розгляд передано 119 заяв учасників АТО на отримання у власність земельних ділянок.

    «На сьогодні першочерговим завданням землевпорядників є забезпечення земельними ділянками військовослужбовців Збройних сил України, які захищають національні інтереси в цей складний для держави час», – зазначив в. о. начальника Головного управління Держземагентства у Херсонській області Вадим Дробот під час колегії з керівниками територіальних підрозділів.