• In English
 • Ще одна група дітей, батьки яких постраждали під час подій на Майдані або є учасниками АТО, поїде на відпочинок до Польщі
  опубліковано 31 липня 2014 року о 16:48

  Міністерство соціальної політики України знаходить додаткові можливості для організації дитячого відпочинку та оздоровлення. Зокрема, 4 серпня вже четверта група дітей вирушить на відпочинок до Республіки Польща. Це 25 дітей, батьки яких постраждали під час подій на Майдані або є учасниками антитерористичної операції.

  Поїздку до Польщі організовано Мінсоцполітики спільно з благодійною організацієюПам’яті пожежних Чорнобиля” та громадською організацієюРотарі Клуб „Київ”. Наразі здійснюється робота з оформлення необхідних дозвільних документів для виїзду дітей на відпочинок.

  Раніше на запрошення польської сторони та за сприяння Мінсоцполітики на відпочинок до Республіки Польща було направлено три групи дітей. Зокрема, 14 липня до Польщі вже поїхали 42 дитини, сім’ї яких постраждали під час подій на Майдані, та 42 дитини з сімей військовослужбовців, які виїхали з території Криму на материкову частину України.

  Ще 44 дитини із Волинської області, батьки яких також постраждали під час лютневих подій на Майдані, на запрошення Громадського комітету „Разом з Україноюз м. Бартошиці Вармінсько-Мазурського воєводства та за сприяння Дитячого фонду України спільно з Волинською обласною державною адміністрацією отримали змогу оздоровлюватися у Польщі з 18 липня по 2 серпня цього року.

  Крім того, 15 липня  Мінсоцполітики спільно із Дитячим фондом України направило на відпочинок до Республіки Польща ще одну групу дітей із сімей, батьки яких постраждали під час подій на Майдані, дітей-переселенців з АР Крим та східних областей. У цілому – 50 осіб. Як і планувалося, 28 липня усі вони благополучно повернулися на батьківщину.

  Міністерство соціальної політики висловлює подяку Республіці Польща за відпочинок дітей, який було організовано найліпшим чином.