• In English
 • В зоні АТО розпочали роботу оперативні групи військово-цивільного співробітництва Збройних Сил України
  опубліковано 31 липня 2014 року о 15:43

  В їх складі працюють фахівці з питань організації співпраці з місцевими органами влади та населенням. Головні завдання групорганізація співпраці з цивільним населенням, місцевими органами влади, іншими військовими формуваннями, урядовими та неурядовими організаціями, релігійними громадами тощо.

  Офіцери оперативних груп військово-цивільного співробітництва пройшли ретельний відбір, значна частина з них має досвід участі в операціях з підтримки миру в різних регіонах світу. Перед відрядженням в зону проведення антитерористичної операції з ними провели семінари за напрямками роботи.

  «Важкою ратною працею наших бійців ми звільняємо від терористів міста і села. Наступна наша цільналагодження конструктивного діалогу між місцевими мешканцями та органами військового управління. Народ завжди довіряв своїй армії і бачив у ній надійного захисника, тож зараз необхідно надати всю можливу допомогу у налагодженні мирного і безпечного життя», – підкреслив командувач оперативного командування «Південь» генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

  Керівник проекту полковник Олексій Ноздрачов зазначив, що першими і головними завданнями оперативних груп військово-цивільного співробітництва стануть створення умов для налагодження гуманітарної допомоги освітнім, медичним та соціальним закладам, залучення благодійних громадських організацій до реабілітації постраждалих внаслідок дій терористів та відновлення зруйнованої інфраструктури.