• In English
 • Експерти ОБСЄ дісталися до місця падіння літака Boeing 777
  опубліковано 31 липня 2014 року о 14:46

  Станом на 14.00 31 липня 2014 року група міжнародних експертів місії ОБСЄ прибула на місце падіння літака. Вони здійснюють загальний огляд території, де знаходяться уламки, з метою організації подальшого розслідування Міжнародною місією захисту розслідування під головуванням представників Нідерландів.

   

  Напередодні, намагаючись потрапити на місце трагедії, експерти місії протягом кількох днів стикалися із провокаціями терористів, що мали на меті завадити слідчим дістатися місця трагедії.

   

  Сьогодні вранці експерти прибули в м. Дебальцеве, де були попереджені терористами щодо неможливості подальшого просування до місця розташування уламків через бойові дії. Однак інформація щодо бойових дій на цій території була заперечена представниками українських військових.

   

  Сепаратисти відмовились гарантувати безпеку експертів місії ОБСЄ та відповідний супровід на території, яку вони контролюють. Місією ОБСЄ було прийнято рішення продовжити просування до місця трагедії, незважаючи на потенційну небезпеку на цій території з боку неконтрольованих банд терористів та кримінальних угрупувань.

   

  Державна комісія з розслідування катастрофи літака Boeing 777 «Малайзійських авіаліній»