• In English
 • Піротехніки ДСНС України отримали спецобладнання для проведення розмінувань у м. Слов'янськ
  опубліковано 31 липня 2014 року о 15:18

  Піротехнічні підрозділи ДСНС України з 6 липня проводять роботи з розмінування на території звільненого від терористів м. Слов’янськ. Задля покращення стану матеріально-технічного забезпечення виконання завдань до Державної служби України з надзвичайних ситуацій звернулися працівники Товариства з обмеженою відповідальністю “Нова Поштаз пропозицією щодо передачі спецобладнання для виконання піротехнічними розрахунками Служби дій за призначенням.

  31 липня її представники передали рятувальникам близько 50 од. спецобладнання для проведення розмінування у звільнених від терористів містах, а саме: 20 комплектів портативних радіостанцій, 1 ретранслятор, 8 комплектів бронежилетів IV класу захисту, 5 комплектів акумуляторних ліхтарів та 16 комплектів індивідуальних ліхтарів.

  Голова ДСНС України Сергій Бочковський подякував за сприяння у якнайшвидшому відновленні територій, звільнених від терористів та зазначив, що у цей нелегкий для України час будь-яка допомога є надзвичайно важливою.

  Рятувальники нашої Служби щоденно ризикують життям, працюють цілодобово, аби допомогти жителям східних регіонів повернутися до звичного ритму життя. Спецзасоби, які сьогодні передали нашим піротехнікам,  суттєво покращать стан матеріально- технічного забезпечення проведення робіт з розмінування та гарантуватимуть безпеку рятувальників під час виконання надважливих для країни завдань”, - зазначив Сергій Бочковський.

   

  ДО УВАГИ!

   «До уваги людей,  які виїхали  або планують виїхати з району проведення АТО!  Для координації дій з оперативним штабом  щодо виїзду із небезпечної зони та отримання консультацій з питань тимчасового переміщення необхідно звернутись за телефоном «101» як зі стаціонарного так  і з мобільного телефону, та за міським телефоном (044) 247-30-02» .