• In English
 • У військовому госпіталі м. Дніпропетровськ завершилася друга частина концертного туру "Підтримаємо своїх"
  опубліковано 31 липня 2014 року о 13:05

  У базовому військовому госпіталі м. Дніпропетровськ, за участі Міністра культури Євгена Нищука, завершилася друга частина концертного туру "Підтримаємо своїх" - серії концертів для українських військовослужбовців, які виконують службові обов’язки у зоні проведення АТО (або готуються до виконання зазначених завдань у місцях постійної дислокації) та мешканців визволених від терористів міст.

  «Як показала практика, не розважальні концерти, а такі мистецькі зустрічі з відомими артистами, які зголошуються на волонтерських умовах зустрічатися з військовими, їх родинами та просто мешканцями регіонів, є надзвичайно важливими. Вони допомагають подолати страх, паніку та депресію, у яку хочуть нас увігнати. Я сподіваюся, та енергія, яка йде від наших артистів подарує віру. Віру у перемогу!» - сказав Євген Нищук. А також подякував жителям Дніпропетровщини за патріотизм, який область демонструє у складних для країни умовах.

  Протягом туру у заходах взяли участь кілька десятків артистів, серед яких Анастасія Приходько, Арсен Мірзоян, Юлія Лорд, Марія Бурмака, Тоня Матвієнко, Володимир Ткаченко, Олег Скрипка, Марія Яремчук, Павло Табаков, гурт «ТаРута» та інші. З 5 липня, коли відбувся перший концерт туру, артисти відвідали селище Гончарівське у Чернігівській області, учбовий центр «Десна», міста Ізюм та Одесу. Концерти для бійців Нацгвардії пройшли також у Миколаєві, Херсоні, Маріуполі,  Дніпропетровську.

   Організаторами заходів стали ТОВ “Евромедіа компані”, проведення туру здійснюється у тісній взаємодії та при підтримці Міністерства культури України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил  України, Головного командування Національної Гвардії України.

  Старт третьої частини туру «Підтримаємо своїх» планується розпочати на початку серпня концертами у звільнених від російський терористів містах на Луганщині.