• In English
 • Військові Держспецтрансслужби наводять тимчасові мости в зоні АТО
  опубліковано 31 липня 2014 року о 09:16

  Військові Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України облаштовують тимчасові переправи на місці зруйнованих мостів у регіонах, звільнених від терористів у ході АТО. Спеціальними платформами на залізничному ходу до Слов’янська із Дніпропетровщини перевезено майже 100 секцій понтонів та понад 10 одиниць допоміжної техніки. Й лише за три доби військовослужбовці 194 понтонно-мостового загону Держспецтрансслужби навели 45 метровий міст поблизу села Семенівка через річку Казенний Торець, який був частиною дороги Красний Лиман - Артемівськ - Горлівка.

  Переправа міцна, здатна витримувати навантаження у сотні тонн одночасно. Вона слугуватиме для пропуску цивільної техніки. Також нею можуть проходити військові колони.   

  «Після закінчення робіт з наведення першого мосту, військові рушають далі, в район Красного Лиману. Там їм доведеться навести 65 метрову переправу», - зазначив Голова Адміністрації Держспецтрансслужби генерал-лейтенант Микола Мальков.

  Нагадаємо, відразу після звільнення від терористів до Слов’янська вирушила група розмінування Державної спеціальної служби транспорту. Бійці перевірили сотні кілометрів залізничних колій, автомобільних доріг, мостів, переїздів та десятки цивільних об’єктів. Значна кількість об’єктів інфраструктури зруйнована терористами. Тому до міста прибули понтонери, які отримали завдання в найкоротші терміни навести тимчасові переправи на місці зруйнованих мостів.