• In English
 • Мінсоцполітики: Липневі пенсії профінансовано на понад 19 млрд. грн.
  опубліковано 30 липня 2014 року о 14:07

  Міністерство соціальної політики повідомляє, що станом на 29 липня на здійснення липневих пенсійних виплат вже направлено 19,4 млрд. грн. від місячної потреби (20,9 млрд. грн.). 

  Поштовими відділеннями та банківськими установами виплату пенсій цього місяця повністю забезпечено з 4 по 25 липня.

  Крім того, з 24 липня відновлено фінансування пенсійних виплат у містах Сєверодонецьк, Попасна і Рубіжне. Також для здійснення виплат пенсіонерам у Донецьку 29 липня перераховано 30,2 млн. грн.

  Як вже зазначалося, фінансування пенсійних виплат липня забезпечено у містах Краматорськ та Слов’янськ, а також у Слов’янському районі Донецької області.

  Разом з тим, станом на 29 липня через нестабільну ситуацію, фінансування пенсійних виплат не здійснюється у таких містах Донецької області: Авдіївка, Горлівка, Дебальцеве, Докучаєвськ, Єнакієве, Жданівка, Кіровське, Макіївка, Торез, Харцизьк, Шахтарськ і Шахтарський район, місто Ясинувата та Ясинуватський район. Аналогічна ситуація в Луганської області, а саме в містах Луганськ, Алчевськ, Антрацит та Антрацитівський район, Брянка, Кіровськ, Краснодон та Краснодонський район, Лисичанськ, Первомайськ, Ровеньки, Стаханов, Свердловськ, Лугутинський, Перевальський і Слов’яносербський райони.

  Фінансування пенсійних виплат у цих містах і районах буде відновлено, щойно з’явиться така можливість.