• In English
 • Унікальна броньована медична машина відправиться до зони АТО
  опубліковано 30 липня 2014 року о 09:17

  29 липня на Миколаївському бронетанковому заводі військовому командуванню 79-ї окремої аеромобільної бригади передали броньовану медичну машину.

  Броньована медична машина БММ-70 – колісна, броньована, плаваюча медична машина, розроблена ДП «Миколаївський бронетанковий завод» на базі БТР-70. Призначена для обслуговування і транспортування важкопоранених з важкодоступних районів, зон аварій, стихійних лих і бойових дій.

  Обладнана силовою установкою з двох бензинових двигунів. Запас ходу 400 км. Може встановлюватися система кондиціювання повітря.

  Екіпаж машини складає 3 особи (водій, лікар, санітар).

  Машина здатна перевозити:

  4-ох важкопоранених на ношах та 5-ох легкопоранених сидячих, при цьому медичний персонал може надавати пораненим допомогу.

  6-ох важкопоранених на ношах, при необхідності, яким вже надано першу медичну допомогу та 1-го легкопораненого сидячого;

  2-ох важкопоранених на ношах та 9-ох легкопоранених сидячих

  Завантаження поранених здійснюється за допомогою завантажувально-розвантажувального пристрою розміщеного над машинним відділенням.

  БММ-70 «Святий Миколай» для передачі 79-ї окремій аеромобільній бригаді придбано за 650 тис. грн. за рахунок благодійних коштів.