• In English
 • Населений пункт Дебальцево Донецької області звільнено
  опубліковано 29 липня 2014 року о 20:17

  Сьогодні, 29 липня, завдяки успішно проведеній військовій операції, військовослужбовцями Збройних Сил України та іншими військовими формуваннями, які залучені до АТО, було звільнено населений пункт Дебальцево Донецької області. Варто зазначити, що цей населений пункт має велике стратегічне значення. Адже це не лише потужний залізничний вузол України, але й місто, звільнення якого дозволило остаточно розблокувати підрозділи Збройних Сил України, які були в оточенні і гідно та мужньо стримували атаки терористів, не дозволяючи бандитам провозити на територію України зброю та боєприпаси.

  Частинам та підрозділам, які беруть участь в АТО і були заблоковані, надано допомогу. Зокрема, їх забезпечили зброєю та боєприпасами. Проведено евакуацію поранених, в мобільних шпиталях їм надано кваліфіковану медичну допомогу та відправлено до стаціонарних лікувальних установ Міністерства оборони України.

  На даний момент на дорогах та автошляхах встановлено та обладнано додаткові блокпости. Це дозволило укріпити позиції українських військових та щільніше звузити кільце навколо Горлівки та Донецька. Таким чином, перекривається більшість шляхів для постачання ресурсів терористам та незаконним збройним формуванням. 

  Після звільнення міста, підрозділами АТО було виявлено велику кількість техніки, боєприпасів та озброєння, яке панічно тікаючи покидали найманці.