• In English
 • Міністр закордонних справ Павло Клімкін зустрівся з Віце-президентом США Джозефом Байденом
  опубліковано 29 липня 2014 року о 10:57

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який перебуває у Сполучених Штатах з робочим візитом, зустрівся у Білому домі з Віце-президентом США Джозефом Байденом. В центрі уваги сторін були питання стабілізації безпекової ситуації в Донецькій і Луганській областях, оздоровлення національної економіки та зміцнення обороноздатності України.

  Міністр закордонних справ України подякував Віце-президенту США за послідовну та активну допомогу Сполучених Штатів й наголосив на важливості консолідації зусиль міжнародного співтовариства у відповідь на агресивні дії Росії щодо України. Поряд із цим було привернуто увагу до значних втрат, які завдають дії терористів економіці України, й важливості якнайшвидшого відновлення життєво необхідної інфраструктури, знищеної терористами у східній Україні.

  Віце-президент США наголосив на безумовній та повній підтримці Сполученими Штатами мирного плану Президента України Петра Порошенка та політичних й економічних реформ в Україні. Він підкреслив готовність США надалі надавати політичну, консультативну та технічну допомогу, необхідну для подолання гострих викликів, перед якими нині постала Україна.

  Джозеф Байден також підкреслив, що США продовжуватимуть докладати зусиль для «посилення наслідків» для Росії, якщо вона не здійснюватиме кроків у напрямку деескалації ситуації в Україні.