• In English
 • Досвід Грузії буде використано для впровадження програм професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони
  опубліковано 29 липня 2014 року о 09:54

  Заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Олександр Скопич взяв участь у конференції з нагоди початку ІІІ фази впровадження Програми професійної підготовки Грузія – НАТО (м. Тбілісі, Грузія).

  Участь у заході сприятиме співробітництву Нацдержслужби України з Програмою Україна – НАТО, а також дозволить використати досвід Грузії для належного впровадження програм професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони в Україні.

  У рамках конференції відбулася зустріч Олександра Скопича з директором Бюро державної служби Грузії Єкатериною Кардавою, під час якої було обговорено практичні аспекти координації впровадження Програми професійної підготовки НАТО – Грузія, зокрема методичні та логістичні особливості підготовки і впровадження Курсу з питань оборони і безпеки серед представників керівного складу органів державної влади. Крім того, у ході зустрічі сторони домовились про створення спільних програм, обмін досвідом, співпрацю з питань подальшого реформування державної служби в Україні та Грузії.

  Довідково

  Програма Україна–НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони була започаткована у жовтні 2005 року під час консультацій Україна–НАТО високого рівня (м. Вільнюс, Литва).

  Головним завданням Програми Україна–НАТО є професійна підготовка цивільних фахівців, спроможних сприяти ефективному функціонуванню сектору безпеки і оборони та системи державного управління з метою зміцнення громадянського контролю над силовими і оборонними структурами та для підвищення їх потенціалу. Програма передбачає не лише практичну підготовку фахівців, але й конкретну фінансову допомогу з боку країн-членів Північноатлантичного Альянсу.

  Відповідно до рішення шостого засідання Комісії з питань партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору Національне агентство України з питань державної служби було визначене національним координатором та основним виконавцем заходів Програми Україна–НАТО.