• In English
 • Здійснити посадку на поїзди, відправленням із Луганська, можна на будь-якій іншій станції за зміненим маршрутом або здати проїзні документи
  опубліковано 28 липня 2014 року о 16:49

  У зв'язку з нестабільною ситуацією в Донбасі пасажирські поїзди із залізничного вокзалу Луганськ не курсують. Поїзди № 11 Луганськ-Москва, №126 Луганськ-Київ, №20 Луганськ-Київ і №788 Луганськ-Харків скасовані. Рух інших пасажирських поїздів із/в Луганськ обмежено станцією Ясинувата.

   Пасажири, які попередньо придбали квитки на поїзди, відправленням із Луганська, можуть здійснити посадку на будь-якій станції, через яку проходить змінений маршрут поїзда, або здати проїзні документи.

  При поверненні проїзних документів на скасовані поїзди дальнього сполучення або на поїзди, що курсують за зміненим маршрутом і не проходять станції, на які були придбані квитки, пасажирам будуть повернуті кошти за придбані квитки в повному обсязі.

  Повернення проїзних документів на луганські поїзди зі 100% відшкодуванням коштів можливий тільки в день відправлення поїзда.

  Якщо на той момент існуватиме технічна можливість, то поїзд буде відправлений згідно з графіком, якщо ні, то пасажиру буде повернено повну вартість проїзного документа. За відсутності в касах готівки, на проїзному документі ставиться відмітка про повернення. Далі слід написати претензійний лист на адресу пасажирської служби Донецької залізниці, до якого додати оригінал проїзного документа з відміткою і вказати повністю прізвище, ім'я та по батькові, адресу і паспортні дані пасажира. Гроші будуть повернені грошовим переказом.

  Ті пасажири, які з об'єктивних причин не доїхали до станції призначення або здійснили посадку на іншій станції, можуть отримати відшкодування невикористаної частини вартості проїзного документа. Для цього треба звернутися в залізничну касу станції висадки/посадки, де на квитку буде поставлена спеціальна відмітка. Далі так само написати претензійний лист, як зазначено вище.

  Повернення посадочних документів, оформлених через Інтернет, і електронних проїзних документів здійснюється тільки в квиткових касах.

  У нинішній ситуації при плануванні поїздки залізничним транспортом пасажирам слід звертатися за уточненням інформації в залізничні каси та довідкові служби вокзалів, а також стежити за оголошеннями на вокзалах та станціях, де по гучномовному зв'язку проводиться регулярне інформування про всі зміни у графіку руху поїздів.