• In English
 • Нацдержслужба об'єднує зусилля науковців, громадськості, міжнародних експертів для створення нової системи державної служби
  опубліковано 25 липня 2014 року о 18:34

  Національне агентство України з питань державної служби у своїй роботі об’єднує зусилля науковців, громадськості, міжнародних експертів для створення нової системи державної служби. Про це заявив Голова Нацдержслужби України Костянтин Ващенко під час робочої зустрічі з експертами проекту Twinning  «Підтримка розвитку державної служби в Україні».

  Учасники заходу обговорили питання реформування законодавства про державну службу та службу в органах місцевого самоврядування.

  «На сьогодні є очевидним те, що ухвалений Парламентом у 2011 році Закон України «Про державну службу» не буде введено в дію. Крім відсутності відповідних фінансових ресурсів, ми маємо критичні зауваження програми SIGMA, зокрема щодо розмежування політичних та адміністративних посад, встановлення вимог до відкритого конкурсу, чіткого механізму побудови  кар’єри державного службовця тощо. Необхідно також посилити антикорупційну складову законодавства про держслужбу», – зазначив Костянтин Ващенко.

  У свою чергу постійний радник проекту Twinning  Пьотр Кульпа також наголосив на необхідності посилення повноважень центрального органу виконавчої влади з питань державної служби щодо координації проведення конкурсів на заміщення вакантних посад держслужбовців та участі у роботі дисциплінарних комісій.