• In English
 • Павло Шеремета: Підтримка підприємництва - важливе завдання Уряду
  опубліковано 25 липня 2014 року о 16:10

  Підтримка підприємництва – важливе завдання Уряду, – наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, вітаючи підприємців із Днем працівників торгівлі на конференції Trade&Business Day.

  Говорячи про сферу торгівлі, він виокремив маркетингову й інноваційну складову цієї галузі як рушійну силу, що допомагає зрозуміти психологію та потреби споживача.

  «Дослідження виробника для створення продукту – це є передова. Тому треба якнайкраще розуміти, що там відбувається. Це мистецтво – зрозуміти настрій, що люди купують, що їм подобається, що вони замовляють. Я часто вживаю фразу (яка, до речі, дуже рідко звучить в урядових стінах), що саме маркетинг та інновації дають результат; усе інше – це затрати», – зазначив Міністр.

  Павло Шеремета також зауважив, що протягом 5 місяців роботи головним завданням Мінекономрозвитку він вважав зниження адміністративних бар’єрів і дерегуляцію задля розвитку підприємництва.

  «Ми 5 місяців працювали над тим, щоб захистити вашу галузь від непотрібних ліцензій, непотрібної інспекції, непотрібної уваги інспекційних органів, аби вам стало краще працювати», – резюмував Міністр.