• In English
 • Звернення колегії МВС України до особового складу органів і підрозділів внутрішніх справ Донеччини та Луганщини
  опубліковано 24 липня 2014 року о 20:34

  Звернення колегії Міністерства внутрішніх справ України до ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ, Служби безпеки України, Збройних Сил України, інших правоохоронних органів

  Мирне життя повертається до все більшої частини міст та районів Донецької та Луганської областей. Настав час наводити лад.

  Проте, окремі працівники міліції піддалися спокусі особистого збагачення, виявили боягузтво, зрадили присязі, народові, державі. Тому, наразі постає питання оновлення особового складу органів та підрозділів цих областей та заміни їх справжніми патріотами України, професіоналами з великої літери.

  Саме тому звертаємось до Вас – колишніх співробітників органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Збройних Сил, інших правоохоронних органів з проханням взяти участь у відновленні правопорядку на звільнених територіях Донецької та Луганської областей в якості дільничних інспекторів міліції, слідчих та працівників оперативних підрозділів міськрайорганів.

  Колегія МВС впевнена, що колишні працівники силових структур, які стояли біля витоків формування України як незалежної, суверенної держави, створення правоохоронної системи, використовуючи знання та набутий досвід спроможні стабілізувати ситуацію на Сході України, забезпечити мир та спокій громадян.

  Міністерством внутрішніх справ вживаються заходи щодо створення належних умов для несення служби, соціальної захищеності, збереження та виплати пенсій за весь час служби на цих посадах.

  Для отримання інформації звертайтеся за номерами телефонів вказаних тут.