• In English
 • Пенсіонери та сім'ї з дітьми отримують належні їм виплати, - Мінсоцполітики
  опубліковано 24 липня 2014 року о 19:35

  Станом на 24 липня на поштові відділення та рахунки банківських установ майже повністю перераховано кошти, призначенні для здійснення виплат першого траншу державних соцдопомог липня. У грошовому еквіваленті це становить 2,8 млрд. грн.

  Крім того, 21 липня розпочато фінансування другого траншу державних соціальних допомог цього місяця. Для додаткової виплати допомог малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства направлено 272,6 млн. грн. Наразі пошті та банкам перераховано 43,3 млн. грн. цих коштів.

  Для здійснення пенсійних виплат цього місяця станом на 24 липня вже направлено 19,4 млрд. грн. Зокрема, виплату пенсій липня включно по 25 липня забезпечено поштовими відділеннями та банківськими установами.

  Також здійснення пенсійних виплат липня забезпечено містам Краматорськ та Слов’янськ, а також Слов’янського району Донецької області.

  Водночас у містах Сніжне Донецької області, а також Красний Луч та Станично-Луганський район Луганської області, фінансування пенсійних виплат не здійснюється.