• In English
 • Ми передусім діємо як люди, а не як чиновники, -- Володимир Гройсман на зустрічі з міністрами закордонних справ Нідерландів і Австралії
  опубліковано 24 липня 2014 року о 18:13

  Ми маємо об`єднати зусилля для того, аби у експертів Нідерландів та інших країн, які розслідують причини катастрофи Boeing-777 «Малайзійських авіаліній», була можливість перебувати на місці падіння літака стільки часу, скільки необхідно для проведення розслідування, а не стільки, скільки дозволяють бойовики, керуючись вказівками російської сторони.

  Про це сказав Віце-прем`єр-міністр України, голова Державної комісії розслідування катастрофи літака на зустрічі з Міністром Закордонних справ Королівства Нідерландів Франсом Тіммермансом та Міністром закордонних справ Австралії Джулі Бішоп.

  «Для нас дуже важливо, щоб ми швидко йшли вперед у розслідуванні. Ми маємо провести нашу роботу. Це принципово», – зазначив Володимир Гройсман.

  Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп також підкреслила, що експерти якомога швидше повинні отримати можливість повноцінно працювати на місці трагедії – адже ситуація зі збереженням доказів та фрагментів тіл, які ще можуть залишатися на місці аварії, кожного дня ускладнюється.

  «Є значна частина літака, яку необхідно підняти. Необхідно швидше почати розслідування і забезпечити відповідний захист групи експертів» , – зазначила вона.

  У свою чергу Франс Тіммерманс, Міністр Закордонних справ Королівства Нідерландів, наголосив, що нідерландська сторона зобов’язана зробити все, щоб всі сім`ї, постраждалі в трагедії, отримали тіла своїх рідних.

  «Ми дякуємо українському Урядові за те, що ви передали розслідування Королівству Нідерландів. Ми будемо намагатися не розчарувати вас і не розчарувати жодну країну, яка понесла втрати у цій жахливій трагедії», -- сказав міністр.

  Він висловив високу оцінку роботі української сторони і, зокрема, Державної комісії з розслідування катастрофи літака, у організації процесу подолання наслідків катастрофи і сприяння міжнародному співтовариству у розслідуванні обставин трагедії.

  «Ми передусім діємо як люди, а не як чиновники», -- відповів на це Володимир Гройсман.