• In English
 • За 16 днів Південна залізниця перевезла майже 85 тис. тонн зерна нового врожаю
  опубліковано 23 липня 2014 року о 16:15

  На станціях Південної залізниці розпочалося перевезення зерна нового врожаю. Упродовж 16 днів, з 7 до 22 липня, навантажено 1273 вагони або 84 тис. 959 тонн.

  На початку місяця в дирекціях Південної магістралі пройшли наради з основними відправниками зерна щодо очікуваних обсягів та напрямків перевезень. Для забезпечення транспортування врожаю сільськогосподарської продукції 2014 року на Південній залізниці постійно діє «гаряча лінія» з надання консультативної допомоги відправникам вантажу. Крім цього, на магістралі почала роботу координаційна група, до складу якої входять представники всіх служб залізниці. Координаційна група займається вирішенням проблемних питань, що виникають у процесі перевезень і усуненням недоліків транспортування, а також розглядає звернення та пропозицій щодо поліпшення роботи залізниці з вантажовласниками.

  Під час підготовки до забезпечення безперебійної роботи в період перевезень сільськогосподарської продукції нового врожаю залізничники дирекцій магістралі провели комісійні огляди стану під'їзних колій, вагового господарства, елеваторів, хлібоприймальних пунктів, комбінатів хлібопродуктів, комбікормових заводів, підприємств, що здійснюють навантаження і вивантаження зерна.

  Відповідно до інформації від відправників зернових вантажів, за сприятливих умов перевезення урожаю 2014 року дирекціями Південної залізниці можуть сягнути 7,2 млн. тонн. Масових перевезень зернових вантажів нового врожаю на Південній залізниці очікують на початку серпня після встановлення нових цін, а пік перевезень, за прогнозами маркетологів, припадатиме на жовтень-грудень.