• In English
 • Кількість охочих здати кров для військовослужбовців перевищує технічні можливості лікарів
  опубліковано 23 липня 2014 року о 18:02

  Сьогодні уся країна стала на захист своєї незалежності та суверенітету. Це знайшло підтвердження і впродовж Дня донора, який був проведений на базі 179 об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку.

  «Головною метою заходу було поповнення банку крові Полтавського обласного центру переливання крові для потреб лікарень регіону. Значна частина допомоги піде на потреби поранених учасників бойових дій у зоні АТО, тому не дивно, що активність охочих здати кров дуже висока», – зазначив заступник начальника закладу з виховної роботи підполковник Юрій Кривоніс,

  Долучився до акції й особовий склад Полтавського військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій.

  Активність військовослужбовців та працівників Збройних Сил України у цей день була настільки високою, що у виїзної бригади обласної станції переливання крові забракло технічних можливостей для обслуговування усіх охочих. Тому командування частини узгодило з медичними працівниками дату наступного візиту.