• In English
 • 23 липня з Луганська до Києва відправляється додатковий поїзд
  опубліковано 23 липня 2014 року о 15:02

  Залізничники продовжують роботу із забезпечення вивезення громадян із небезпечних територій східного регіону. Так, на 23 липня Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 286 Луганськ – Київ.

  Пасажирський поїзд № 286 Луганськ – Київ на 900 місць відправиться сьогодні з Луганська о 18:06  та прибуде до столиці 24 липня об 11:08. Поїзд прослідує через станції Комунарськ, Дебальцеве, Горлівка, Макіївка, Ясинувата, Костянтинівка, Слов’янськ, Лозова, Полтава та Миргород.

  Питання перевезень пасажирів зі східних регіонів на постійному контролі керівництва Укрзалізниці. В оперативному режимі, за замовленнями регіональних координаційних штабів Державної служби надзвичайних ситуацій України, що діють у містах Сватове, Красноармійськ, Волноваха та  Барвінкове, залізничники призначають додаткові поїзди та вагони. Наразі з Луганської та Донецької областей щоденно курсує 19 пар пасажирських поїздів. У період підвищеного попиту призначаються додаткові поїзди, до складу окремих поїздів включаються безпересадкові вагони.

  За останні 15 днів за замовленнями регіональних координаційних штабів зі східних регіонів Укрзалізниця безкоштовно перевезла понад 1150 пасажирів.

  Укрзалізниця також намагається забезпечити належний прийом громадян із дітьми, які змушені були виїхати з Донецької та Луганської областей до інших регіонів України. Надає переселенцям можливість безкоштовно користуватися кімнатами матері та дитини, залами очікування та кімнатами відпочинку на вокзалах та станціях. На даний час 1800 осіб скористалися цією послугою.

  Раніше повідомлялося, що на 22 липня Укрзалізниця призначила додатковий поїзд №574 Луганськ – Київ.