• In English
 • Укрзалізниця ознайомить представників ЗМІ з ходом відновлювальних робіт на пошкоджених об'єктах Донецької залізниці
  опубліковано 23 липня 2014 року о 14:59

  Укрзалізниця розпочинає серію прес-конференцій, на яких інформуватиме про хід відновлювальних робіт на об’єктах залізничної інфраструктури у східних регіонах в зоні АТО. Про це сьогодні під час прес-конференції в Українському кризовому медіа-центрі повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Віталій Жураківський.

  «Ми плануємо зробити оглядову поїздку для засобів масової інформації по відновлених об’єктах інфраструктури Донецької залізниці в зоні АТО, для того, щоб представники медіа проїхали залізничним транспортом і впевнились в тому, що зроблено представниками структурних підрозділів Укрзалізниці з відновлення пошкоджених об’єктів», - сказав заступник генерального директора Укрзалізниці. 

  Він поінформував журналістів, що у надзвичайно складних умовах залізничники відновили 43 об’єкти колійного господарства із 56 пошкоджених, відбудували 6 із 13 зруйнованих штучних споруд.

  Загалом, за попередніми підрахунками, відновленню підлягають понад 130 об’єктів залізничної інфраструктури на суму орієнтовно 300 млн. грн.