• In English
 • За півроку в аграрному секторі Сумщини реалізовано 83 проекти
  опубліковано 22 липня 2014 року о 15:15

  За перше півріччя 2014 року у розвиток АПК Сумської області вкладено понад 339 мільйонів гривень і реалізовано 83 проекти у переробній галузі, тваринництві, зерно- і овочезбереженні

  «Незважаючи на складну економічну ситуацію, на Сумщині вводяться в дію нові елеватори і овочесховища, реконструюються ферми і тваринницькі господарства. Ми надаємо бізнесу максимальну підтримку, адже це – нові робочі місця, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, розвиток сільських територій. Як наслідок, всіма категоріями господарств області в першому півріччі вироблено валової сільськогосподарської продукції на суму 1055 мільйонів гривень, що становить 100,9% у порівнянні з відповідним періодом попереднього року», – наголосив Перший заступник Голови Сумської облдержадміністрації.

  Серед основних здобутків у галузі зернозбереження – відкриття елеватора на Білопільщині, облаштування елеваторних потужностей у Краснопільському районі, крім того, завершується будівництво елеватора потужністю 120 тисяч тонн у Сумському районі тощо.

  За його словами, цьогоріч на реконструкцію та будівництво зерносушильних комплексів, складів, зернотоків спрямовано 11,3 мільйони гривень, уведено в дію 14 об’єктів.

  У фокусі особливої уваги влади також залишається модернізація інфраструктури тваринницького комплексу. Так, протягом півроку відповідні роботи з реконструкції та будівництва проводилися на 23 об’єктах.